Izveido savu mājaslapu ar Mozello. Lai uzsāktu savas mājaslapas izveidi, spied šeit!

Mūsdienās izveidot mājaslapu saviem spēkiem ir salīdzinoši vienkārši. To vari ļoti ātri un ērti izdarīt, izmantojo dažādus mājaslapu būvēšanas rīkus, kā Mozello, piemēram. Protams, sarežģītāku un advancētāku mājaslapu izveidei, šādi rīki var nebūt tik piemērotu un var apskatīt citas platformas, kur piedāvā plāšākas iespējas, vai pat vērsties pie profesionāliem mājaslapu izstrādātjiem. Tik jāatceras, ka advancētākas platformas un profesionāļu nolīgšana parasti izmaksās arī dārgāk. Zemāk atradīsi īsu un vienkāršu instrukciju, kā izveidot savu mājaslapu ar Mozello platformu.

 

1. solis

Dodies uz Mozello.com un sākumlapā spied “Sign Up”. Ja vēlies apmeklēt Mozello mājaslapu latviešu valodā, tad dodies uz Mozello.lv. Mājaslapas interfeiss ir vienkāršs un viegli lietojams. Neraugoties kādā valodā plāno izmantot šo portālu, visām lietām būtu jābūt viegli pārskatāmām un saprotamām. Dažreiz varbūt var šķist pārāk vienkārši viss un kad nepieciešama kāda advancētāka funkcionalitāte, uzreiz var nebūt saprotams, kā kaut ko izdarīt. Šādos gadījumos var vērsties pie Mozello atbalsta komandas.

 

 

 

 

 

 

 

 

2. solis

Ievadi savu e-pastu un vēlamo paroli, izvēlies mājaslapas veidu. Mājaslapas veida izvēle palīdzēs tev ērtāk izveidot savu mājaslapu. Izvēle ir jāizdara starp 4 opcijām. Website jeb Mājaslapa būtu vienkārša un standarta izvēle. Online store jeb Inerneta veikals izvēlies, ja plāno pārdot preces, pakalpojumus interneveikala formātā. Blog jeb Blogs būs piemērota izvēle, ja plāno izmantot Mozello sava bloga rakstīšana un uzturēšanā. Ja ne viena no iepriekšminētajā izvēlnēm īsti neatbilst tavām prasībām, tad izvēlies Other jeb Cits veids.

 

 

 

 

3. solis

Ievadi savas mājaslapas nosaukumu. Šis ir svarīgs solis, jo šeit tu norādi, kā sauksies tava mājaslapa. Šis nosaukums automatiski tiks ievieots tavas mājaslapas saturā. Ja vēl īsti neesi izlēmis, kā sauksies tava mājaslpa, tad vari neuztraukties, jo vēlāk šo ievadīto informāciju varēsi mainīt no Mozello uzstādījumu sadaļas.

 

 

 

4. solis

Izvēlies savas mājaslapas tēmu, kas kalpos kā pamats tavas mājaslapas saturam un funkcionalitātei. Šis is svarīgs solis un iesakām izskatīt visas pieejamās tēmas un kārtīgi padomāt par plānoto mājaslapas stilu un funcionalitāti. Vēlāk varēsi veikt izmaiņas savā mājaslapā, bet mājaslapas tēma saglabāsies kā pamats un kopējais izskats.

 

5. solis

Mājaslapa ir izveidota. Atliek tik savadīt savu saturu, pielāgot visu savām vēlmēm un vajadzībām, uzstādīt pēdējās tehniskās lietas. Satura rediģēšana un papildināšana ir salīdzinoši vienkārša. To uzreiz vari darīt maājslapas tēma un nav jāmeklē attiecīgās ailes uzstādījumu sadaļā. Droši vari arī mainīt bildes, kas nāk kopā ar mājaslapas tēmu un izvēlēties tādas, kas vairāk atbilst jūsu vajadzībām.

Cerams, ka tev izdevās izveidot savu mājaslapu un mūsu nelielā instrukcija bija noderīga. Lai veicas ar mājaslapas attīstību un lai viss strādā kā nākas! 🙂

Informācija: Mēs saņemam nelielu komisiju no Mozello.com par piesaistītajiem jaunajiem klientiem. Mūsu paustais viedoklis šajā mājaslapā ir mūsu un var nebūt 100% objektīvs.